2168 licitații găsitepagina 19
Teren extravilan, suprafata totala 25.000 mp.
5.234 RONTerenComlosu Mare, Timiș25.000 m²29 oct. 2026
TerenComlosu Mare, Timiș5.234 RON25.000 m²29 oct. 2026teren si constructii
114.665 RONCasăSectorul 5, București29 oct. 2026
CasăSectorul 5, București114.665 RON—29 oct. 2026cota de 1/2 dintr-un teren partial intravilan in suprafata de 738 m.p., impreuna cu o constructie C1
36.153 RONApartamentStefan cel Mare, Bacău29 oct. 2026
ApartamentStefan cel Mare, Bacău36.153 RON—29 oct. 2026TEREN INTRAVILAN
1.180.500 RONTerenPielesti, Dolj3.000 m²29 oct. 2026
TerenPielesti, Dolj1.180.500 RON3.000 m²29 oct. 2026TEREN EXTRAVILAN
3.150 RONTerenSeaca, Teleorman29 oct. 2026
TerenSeaca, Teleorman3.150 RON—29 oct. 2026PUBLICAȚIE DE VÂNZARE SILITĂ IMOBIL LA LICITAȚIE PUBLICĂ PENTRU termen I
3.760 EURTerenCerteze, Satu Mare11 m²29 oct. 2026
TerenCerteze, Satu Mare3.760 EUR11 m²29 oct. 2026Cota de 3/16 din Teren + constructii
116.408 RONTerenBudeasa Mare, Argeș29 oct. 2026
TerenBudeasa Mare, Argeș116.408 RON—29 oct. 202615840 ACTIUNI
375.328 RONAltulSectorul 5, București29 oct. 2026
AltulSectorul 5, București375.328 RON—29 oct. 2026casa si teren
67.500 RONTerenGrebanu, Buzău29 oct. 2026
TerenGrebanu, Buzău67.500 RON—29 oct. 2026apartament 3 camere 65 mp
1.076.875 RONApartamentCluj-Napoca, Cluj29 oct. 2026
ApartamentCluj-Napoca, Cluj1.076.875 RON—29 oct. 2026teren extravilan, Medias, Sibiu
4.231 RONTerenMedias, Sibiu29 oct. 2026
TerenMedias, Sibiu4.231 RON—29 oct. 2026Teren arabil Manastirea Casin
69.625 RONTerenLupesti, Bacău2.301 m²29 oct. 2026
TerenLupesti, Bacău69.625 RON2.301 m²29 oct. 2026Teren extravilan, suprafata totala 18.162 mp.
3.800 RONTerenComlosu Mare, Timiș18.162 m²29 oct. 2026
TerenComlosu Mare, Timiș3.800 RON18.162 m²29 oct. 2026TEREN INTRAVILAN + CONSTRUCTIE EDIFICATA
368.250 RONTerenCornetu, Ilfov29 oct. 2026
TerenCornetu, Ilfov368.250 RON—29 oct. 2026Teren 500 mp si casa
453.536 RONCasăTurda, Cluj29 oct. 2026
CasăTurda, Cluj453.536 RON—29 oct. 2026constructie P+1 in suprafata de 260mp si teren 264mp, masurati 1.080mp
770.588 RONSpațiu comercialVad, Neamț260 m²29 oct. 2026
Spațiu comercialVad, Neamț770.588 RON260 m²29 oct. 2026Casa 71,28mp + teren intravilan 221,48mp, Olteni, jud. Valcea
—CasăVâlcea71 m²29 oct. 2026
CasăVâlcea—71 m²29 oct. 2026Cota de 1/2 teren si cota de 1/1 din casa C1
205.049 RONCasăDumbrava, Timiș29 oct. 2026
CasăDumbrava, Timiș205.049 RON—29 oct. 2026spatiu comercial Calan, Hunedoara
157.764 RONSpațiu comercialCalan, Hunedoara248 m²29 oct. 2026
Spațiu comercialCalan, Hunedoara157.764 RON248 m²29 oct. 2026Teren extravilan
31.600 RONTerenZabrani, Arad8.500 m²29 oct. 2026
TerenZabrani, Arad31.600 RON8.500 m²29 oct. 2026teren intravilan
299.025 RONTerenRacari, Dâmbovița29 oct. 2026
TerenRacari, Dâmbovița299.025 RON—29 oct. 2026Teren Extravilan
16.973 RONTerenTraian, Ialomița6.463 m²29 oct. 2026
TerenTraian, Ialomița16.973 RON6.463 m²29 oct. 2026teren
86.199 RONTerenJibou, Sălaj4.984 m²29 oct. 2026
TerenJibou, Sălaj86.199 RON4.984 m²29 oct. 2026TEREN EXTRAVILAN (PADURE)
29.810 RONApartamentStefanesti, Botoșani29 oct. 2026
ApartamentStefanesti, Botoșani29.810 RON—29 oct. 2026imobil teren extravilan
388.875 RONTerenHosman, Sibiu29 oct. 2026
TerenHosman, Sibiu388.875 RON—29 oct. 2026teren cu casa conform CF nr. 309262 Șeitin
154.996 RONCasăSeitin, Arad29 oct. 2026
CasăSeitin, Arad154.996 RON—29 oct. 2026Casa si teren Manastirea Casin
102.900 RONCasăLupesti, Bacău29 oct. 2026
CasăLupesti, Bacău102.900 RON—29 oct. 2026cota de 6/80 din apartament cu 3 camere
2.756 EURApartamentDeva, Hunedoara29 oct. 2026
ApartamentDeva, Hunedoara2.756 EUR—29 oct. 2026teren intravilan
313.472 RONTerenMihail Kogalniceanu, Constanța29 oct. 2026
TerenMihail Kogalniceanu, Constanța313.472 RON—29 oct. 2026Teren extravilan, suprafata toatala de 12.000 mp
2.512 RONTerenTeremia Mare, Timiș12.000 m²29 oct. 2026
TerenTeremia Mare, Timiș2.512 RON12.000 m²29 oct. 2026teren intravilan
17.700 RONTerenFlorica, Călărași29 oct. 2026
TerenFlorica, Călărași17.700 RON—29 oct. 2026bun imobil
2.104.181 RONCasăSectorul 2, București29 oct. 2026
CasăSectorul 2, București2.104.181 RON—29 oct. 2026TEREN INTRAVILAN
266.624 RONTerenBranesti, Ilfov29 oct. 2026
TerenBranesti, Ilfov266.624 RON—29 oct. 2026Apartament
242.393 RONApartamentMioveni, Argeș44 m²29 oct. 2026
ApartamentMioveni, Argeș242.393 RON44 m²29 oct. 2026VANZARE PARTI SOCIALE LA FIRMA SC ECO NRG SRL Dolj
1.910.571 RONAltulOstroveni, Dolj29 oct. 2026
AltulOstroveni, Dolj1.910.571 RON—29 oct. 2026TEREN INTRAVILAN +CONSTRUCTII
157.234 RONTerenRauseni, Botoșani2.359 m²29 oct. 2026
TerenRauseni, Botoșani157.234 RON2.359 m²29 oct. 2026teren extravilan Doljesti
4.589 RONTerenDoljesti, Neamț2.440 m²29 oct. 2026
TerenDoljesti, Neamț4.589 RON2.440 m²29 oct. 2026COTA DE 1/2 DIN TEREN + CONSTRUCTII EDIFICATE
171.338 RONTerenSectorul 3, București29 oct. 2026
TerenSectorul 3, București171.338 RON—29 oct. 2026Casa si teren AITON
791.175 RONCasăAiton, Cluj29 oct. 2026
CasăAiton, Cluj791.175 RON—29 oct. 2026Teren extravilan
37.200 RONTerenZabrani, Arad10.000 m²29 oct. 2026
TerenZabrani, Arad37.200 RON10.000 m²29 oct. 2026- Teren in supr de 2479 mp, - Constructia C1 – loc. tip vila (Ds+P+E+M), - Constructia C2 – loc (P+M), - Constructia C3 – loc (P+E)
429.500 RONTerenPetresti, Dâmbovița29 oct. 2026
TerenPetresti, Dâmbovița429.500 RON—29 oct. 2026APARTAMENT CU 2 CAMERE
299.250 RONApartamentSimnicu de Sus, Dolj29 oct. 2026
ApartamentSimnicu de Sus, Dolj299.250 RON—29 oct. 2026cota parte de 1/8 din teren intravilan
58.568 RONTerenGruiu, Ilfov1.282 m²29 oct. 2026
TerenGruiu, Ilfov58.568 RON1.282 m²29 oct. 2026teren extravilan arabil 3.597 mp.
6.715 RONApartamentOravita, Caraș-Severin29 oct. 2026
ApartamentOravita, Caraș-Severin6.715 RON—29 oct. 2026APARTAMENT
638.135 RONApartamentBrasov, Brașov80 m²29 oct. 2026
ApartamentBrasov, Brașov638.135 RON80 m²29 oct. 2026TEREN EXTRAVILAN
22.616 RONTerenMihail Kogalniceanu, Constanța29 oct. 2026
TerenMihail Kogalniceanu, Constanța22.616 RON—29 oct. 2026apartament
371.711 RONApartamentSectorul 2, București29 oct. 2026
ApartamentSectorul 2, București371.711 RON—29 oct. 2026Teren extravilan Doljesti
4.589 RONTerenDoljesti, Neamț2.450 m²29 oct. 2026
TerenDoljesti, Neamț4.589 RON2.450 m²29 oct. 2026teren extravilan in suprafata de 10.000 m.p., categoria de folosinta arabil,
2.372 RONTerenBaneasa, Constanța29 oct. 2026
TerenBaneasa, Constanța2.372 RON—29 oct. 2026TERENURI (2)
88.013 RONTerenOporelu, Olt29 oct. 2026
TerenOporelu, Olt88.013 RON—29 oct. 2026